Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se stalo ? Rájec Jestřebí - Bystrc 3 : 0

13. 4. 2014

Ano. Co se stalo ? Nevím. Na utkání jsem nebyl, takže jediné co mohu napsat je jenom výsledek. Přesto, že moc dobře vím, že ve fotbale ( ale nejenom v něm ) je možné všechno, jen těžko mohu pochopit jak můžeme prohrát o tři branky s průměrným týmem soutěže se kterým jsme na podzim na domácím trávníku před několika měsíci zvítězili dvojciferným výsledkem - 12 : 1. Buď došlo k totálnímu kolapsu našeho týmu a nebo mužstvo Rájce během zimy získalo ty nejlepší top posily, které v široširém okolí mohlo získat. A nebo platí oboje a nebo to je všechno jinak. No uvidíme.

Zapeklité kolo. I Kuřim vybouchl - ve Slavkově. No příští týden se ukáže jak na tom naši kluci doopravdy jsou a zřejmě i definitivně rozhodně. Na domácím hřišti ( no moc domácím asi ne, když se na něj kluci dostanou jen 6 x na jaře ) hostíme tradičního rivala  tým FC Svratka.

Admin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ukání pravdy

(Pavel Vrba, 13. 4. 2014 22:02)

Béčko Svratky doma rozstřílelo vcelku silné Boskovice 5:0 a napravilo tak dojem z prvního utkání, kdy jenom remizovalo. Navíc se pro jaro domluvili, že nechtějí "vyztužovat" tým hráči Áčka, ale chtějí hrát jen se svým kádrem. Tak se na ten zápas připravte a udělejte vše pro návrat do čela tabulky. Přijedu se asi podívat.

Re: Ukání pravdy

(rodič, 15. 4. 2014 11:58)

Ono domluva je jedna věc a zápas druhá. Podle info přímo ze Svratky, proti těžším soupeřům běžně posilují kádr o hráče právě z ,,A". A nemusí to být vždy ti ze základní sestavy, ale nasazováni jsou ti kteří si zas tak pravidelně nezahrají, nebo střídají během zápasu. Tak to bylo i v Sobotu proti Boskovicím, tak to bylo i na podzim v zápase proti našim borcům z Bystrce, který jsme vyhráli. Nakonec je to ale stejně jedno. Musíme porazit doma Svratku ať už nastoupí s Ačkem, Bečkem, nebo Zetkem.

Kuřim nevybouchla

(Taky rodič, 14. 4. 2014 7:50)

Jednobrankový rozdíl není nic o výbuchu, takových zápasů měla Kuřim na podzim většinu, jen s tím rozdílem, že štěstí stálo většinou při nich. Jak známe Rájec, posílili do jara, aby nesestoupili, stejně jako loni.

výbuch

(rodič, 13. 4. 2014 21:00)

Bylo to celkem zoufalé. Byly tam sporné dvě penalty proti nám i vyloučení našeho hráče. No smolný zápas.