Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halová liga starších žáků - Korčian cup.

9. 12. 2013

Náš tým starších žáků se přes zimní období zúčastní halové ligy starších žáků. Utkání probíhají v hale v areálu VŠVF ( vysoké školy vet. a farmac. ) v Brně v Králově poli na ulici Palackého. Zatím to vypadá tak, že toto bude jediný, ( byť dlouhodobý ) turnaj na kterém budeme hrát. Bohužel. Pokud skutečně toto bude jediné zápasové zatížení , znamená to, že odehrajeme za celou zimu pouze 18 utkání ( max. 20 - 21 v případě boje o první příčky ). Jen jako příklad a pro porovnání, naši největší soupeři Svratka a Kuřim odehrají v zimě mnohem větší porci zápasů. Svratka kromě Korčian cupu se navíc zúčastní dalších 4 silně obsazených turnajů + 3 přípravných zápasů na umělé trávě, což znamená navíc min. 27 zápasů. Kuřim má v plánu přes zimu turnajů 6 a to je také alespoň o 15 utkání více než čeká naše starší žáky. Doufáme, že se tyto fakta neprojeví v jarní části soutěže, kde se právě s těmito týmy střetneme o celkové prvenství.  

Termíny jsou tyto : v lednu 2014      4.1. , 11.1. a 25.1.

                               v únoru 2014     1.2. , 8.2.  a 15.2.

 

1. hrací den 4.1.2014 hrajeme tyto zápasy : v 9 : 00  proti Vyškovu B

                                                                         v 10 : 00 proti Vyškovu A

                                                                         v 11 : 40 proti Kohoutovicím

Hned na úvod narazíme na velmi kvalitní soupeře. Kohoutovice drží v krajském přeboru starších žáků solidní střed tabulky a tým MFK Vyškov jako účastník MS ligy starších žáků U15 , kde přezimuje na druhém místě hned za FC Zbrojovkou, bude zřejmě patřit k nejvážnějším aspirantům na celkového vítěze. 

Jak už jsem mnohokrát řekl, každý zápas je jiný a každý tým je k poražení. I naši kluci si tuto pravdu mnohokrát sami ověřili. Hlavně na nejrůznějších halových turnajích, kterých jsme se v minulosti zúčastnili a na kterých rozhodují kromě pozitivního přístupu k zápasu často i ty nejmenší maličkosti. Motivaci máme obrovskou. V případě našeho vítězství na turnaji, by jsme měli získat velký pohár natrvalo. Je to proto, že naši předchůdci v minulých dvou letech skončili na tomto turnaji vždy na prvním místě. 

Přeji klukům, aby měli co nejméně absencí, protože jen v naši nejsilnější sestavě ( všichni víme co mám na mysli ) můžeme pomýšlet na zisk nejcennější trofeje. Na co jiného by jsme také měli myslet.  

 Zdraví Admin.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaj

(Petr, 15. 12. 2013 16:29)

Já si myslím totéž, kluci nehrají skoro nic, na tréninkách na to všichni kašlou a jen tam dělají borčus. Potřebují trenéra který je něco naučí a ne někoho kdo sedí na lavičce sprominutím DRŽÍ HUBU a ani se nepohne . Nevypadá ani jako trenér. Bohužel já taky nechápu proč cpou o dva roky mladší kluky na Korčian cup!! Je to strašné! Ale kluci sou bojovníci a zvládnout by to snad měli. Já v to doufám a doufám i v to že příjdete je také podpořit.

Turnaje

(františek, 14. 12. 2013 18:03)

Je to škoda. Žáci by měli určitě hrát více zápasů. To je ale na zamyšlení pro vedení fotbalového oddílu v Bystrci. Jak je to zde vedené to víme všichni už mnoho let. S přístupem např. v Svratce se to nedá porovnat. Je to někdy k vzteku, že třeba na tento ročník 99 v Bystrci doslova všichni kašlou !!!

Korčian cup

(rodič, 9. 12. 2013 18:50)

Pokud budete hrát kompletní a nebude nikdo nemocný, nebo jinak chybět, pak můžete myslet i na nejvyšší příčky turnaje. I když to bude moc těžký. A hlavně, aby vám ti pánové, kteří si říkají trenéři necpali do týmu hráče o dva roky mladší ( ročníku 2001 ), kteří by měli hrát tak max. ve své věkové kategorii. Na úroveň starších žáků nikdo z nich nemá potřebnou výkonost !!!